Unikalūs Lankytojai: 65.595

2010 DM

Sausis 2010

Tarp blogo oro ir darbo, man pavyko gauti nustatytos viename žaidime (WW1 palyginti Hugh Mark IV bake) ir nepadarė tapyba ar modeliavimą. Taigi, kad Kallistra tranšėjos dar neplauti tamsesnis rudas.

Vasaris 2010

Blogas oras atgal, kad aš negavau ant 2-ojo, bet buvo nustatyta, kad gauti kažką nuveikti. Taigi dirbau naujo grįsdama savo AWI 28mm skirmishers. Ianas paskolino man Warbases apskrito bazes, kad aš tai padaryti apie mano skaičiai trečdaliu.

25 / 28mm AWI Amerikos skirmishers

Dalyvavo šeštadienis išjungti ir baigė dažymo balastas Aš anksčiau pridėtinės mano Kallistra apkasuose. Aš tai padariau į gamybos liniją, atsižvelgiant 3-kavos stalo sritys, su Bin-įklotus apsauga. 5 £ satino medienos dėmių nuo B & Q bėgo kaip aš baigiau paskutinį skyrių, ir visi buvo sausas ir supakuoti į 6 val. Aš vis dar turiu antis lentos, rekvizitai ir smėlio maišus piešti, bet bent tranšėjos yra stalo viršaus pasiruošę dar kartą.

Satinas medienos dėmių už 5 quid

Vienas žaidimas per daug riebalų Lardie s "Per purvo ir kraujo", ir galų mėnesį tapyba kai sakų earthworths gavau ne Kirriemuiras pernai, ir iš šešiakampio kartono formų pora (nuo HobbyCraft), kad aš tinkuotos ir dažytos naudoti kaip bunkeriai , Taip pat kai kurie papildomi ilgiai savadarbių foamcore sienos.

Dažyti dervos fieldworks

Kovas 2010
Pradėtas surinkimas mano vokiečių WW1 šarvai (tiek Didžiojo karo miniatiūros padaryti per žaidimai verpetas , ir jų dažnai nuolaida. Huzzah).

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus2

Keletas sesijos savaitgalį gavo tankus dažytos ir pervedimus užsakytas iš Milicast - tikiuosi jie bus surasti neater nei mano bandymai ranka dažų kryžiai ir numeriai. Aš taip pat turiu iš AWI lengvųjų pėstininkų poilsio perskaičiuojamos ir Pirmosios Tautos skaičiai taip pat. Glen Porter turi puikią straipsnį apie tapyba nufotografuotą Pažymėti IV baką. ). Nuotraukos A7V "Lotti" galima rasti Landships forume ir "Flickr" (dalis Phil A7V galerijoje ).

Tankai su Milicast lipdukai

Nusipirkau 20mm dia "šaldytuvas" magnetai (apostrofus išlaikyti vienas iš narių laimingas) nuo vaikino magnetai eBay. Jie tokio pat dydžio, kaip ir centus, kad aš naudoju ir klijuoti magnetines lapus. Jie, atrodo, dirba gana gerai. Nors jie yra 6-pensų brangiau, tai visi mažiau footery .

Renegade WW1 vokiečiai ant šaldytuvo magnetų

Balandis 2010
Tikėkite arba ne: aš vis dar ne dažyti bet kokie skaičiai šiemet. Aš prepped ir apatine, aš net pridėti keletą spalvų kai Kinijos bokserių, bet aš dar nebaigė jokių skaičių. Aš pradėti jį žemyn į koncentracijos stoka. Po žaisti žaidimą ACW "Rank & File" ir 15mm, buvau girdėjęs, kad Mutter, kad ten buvo tik "nepakanka reljefas. Taigi turėjau ištaisyti tai.

Woodland scenics medis rinkiniai ir HobbyCraft paremti putų lapas

15mm tvoros iš plytelių tarpiklių ir kepimo vėrinukai

Baigta apie 2 metrus per savaitgalį

Kallistra kalvos

Kallistra kaimenė rungtynes ​​GW statinio žolės (gerai oh)

Baigta mėnesį pridedant statinio žolę mano senas 15mm ACW skaičiai, o klausytis Richard Clarke ( per daug riebalų Lardies ) podcast apie Meeples ir miniatiūrų .

Gegužė 2010

Pradėtas mėnesį pagaliau - taip, pagaliau - apdailos dažymo 9nr 15mm ACW Sąjungos skaičiai (nuo Freikorps - per QRF ). Aš pažvelgė į sąskaitą už skaičiais ir pamatė jie nusipirko 2005 metais! Jei aš nusipirkau juos šiandien, jie nori būti man kainavo 12 1/2% daugiau. Daugiau pėstininkų ir, žinoma, artilerijos tapyti. Ir dar keletas įgulos ir papildomų pėstininkų užsisakyti, kad galėčiau palaikyti keletą pulkai / brigadas.

Bir.-Grd.

Na, su viena, o kita, aš ne gauti daug daugiau darbą skaičiais ar vietovės per likusią metų dalį. Aš vis dėlto praranda daug svorio ir net gavo kai lentynos vėl organizuoti savo laisvalaikį kambarį. Gruodis pamačiau blogas oras grąžą ir aš hunkered žemyn dirba žymekliai 15mm pulko Fire & Fury.

Dalis