Lankytojų: 63.166

2010 DM

Sausis 2010

Nuo blogo oro ir darbo, man pavyko gauti žemyn vieną žaidimą (WW1, palyginti su Hugh Mark IV bake) ir nepadarė tapybos ar modeliavimą. Taigi Kallistra tranšėjos dar neplauti tamsesnės rudos spalvos.

Vasaris 2010

Blogas oras atgal, todėl aš ne gauti ant 2-ojo, tačiau buvo nustatyta, kad gauti ką nors padaryti. Taigi dirbau vėl vadovavosi mano AWI 28mm skirmishers. Ian paskolino man Warbases apskritas pagrindas, todėl aš juos daryti apie mano skaičiai trečdaliu.

25/28mm AWI Amerikos skirmishers

Dalyvavo šeštadienis išjungti ir baigė dažymo balastas Aš anksčiau įtraukta į mano Kallistra apkasuose. Aš jį į gamybos liniją, atsižvelgiant 3-kavos-Stalo sritis ir BIN įklotų apsauga. £ 5 satino medienos dėmė iš B & Q bėgo aš baigiau paskutinį skyrių, ir visi buvo sausi ir supakuoti į 6 valandas. Aš vis dar turiu antis-lentos, rekvizitai ir smėlio maišus dažyti, bet bent tranšėjos yra lentelės viršuje pasiruošę dar kartą.

Satin medienos dėmių už 5 quid

Vienas žaidimas Too Fat Lardie yra "per purvo ir kraujo", ir baigėsi mėnesį tapyba kai derva earthworths gavau ne Kirriemuir pernai, ir iš šešiakampių kartono formų pora (nuo HobbyCraft), kad aš tinkuotos ir dažytos naudoti kaip bunkerius . Taip pat kai kurie papildomi ilgiai savadarbių foamcore sienos.

Dažytos dervos fieldworks

Kovas 2010
Pradėtas surinkimo mano vokiečių WW1 šarvai (tiek Didžiojo karo miniatiūros padaryti per verpetas Žaidimai ir jų dažnas nuolaida. Huzzah).

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus2

Po kelių sesijų savaitgalį gavo tankus dažyti ir pervedimų užsakytų iš Milicast - tikiuosi, jie jums atrodo tvarkingiau nei mano pastangų Rankų dažų kryžius ir numerius. Aš taip pat turiu iš AWI šviesos pėstininkų poilsio perskaičiuojamos ir Pirmosios Tautos skaičiai taip pat. Glen Durininkas yra puikus straipsnis apie tapybos užfiksuotą Pažymėti IV bakas. ). Nuotraukos A7V "Lotti" galima rasti Landships forume ir "Flickr" (dalis Phil A7V galerijoje ).

Tankai su Milicast lipdukai

Nusipirkau 20mm dia "," Šaldytuvas "magnetais (kabutes, kad vienam nariui laimingas) nuo vaikino magnetai eBay. Jie yra tokio pat dydžio, kaip ir centus, kad aš naudoju ir klijuoti magnetines lapus. Jie, atrodo, veikia gana gerai. Nors jie yra 6 pensų brangiau, visa tai mažiau footery .

Renegade WW1 vokiečiai ant šaldytuvo magnetų

Bal 2010
Tikėkite arba ne: "Aš vis dar nudažyti bet kokie skaičiai, šiais metais. Aš prepped ir undercoated, aš net pridėta keletas spalvų kai kurių Kinijos bokserių, bet aš dar nebaigė jokių skaičių. Aš pradėti jį žemyn į koncentracijos stoka. Pažaidęs žaidimą ACW "rank & Failas" ir 15mm, aš girdėjau, kad Mutter, kad ten buvo tiesiog "nepakankamai vietovės". Taigi man teko ištaisyti tai.

Woodland scenics medis rinkiniai ir HobbyCraft suarchyvuotas putų lapas

15mm tvoros nuo plytelių tarpiklių ir barbekiu vėrinukai

Baigė apie 2 metrus per savaitgalį

Kallistra kalvų

Kallistra kaimenė atitinka GW statinį žolės (geras OH)

Baigė mėnesį pridedant statinį žolę mano senas 15mm acw skaičiais, o klausytis Richard Clarke ( per daug riebalų Lardies ) podcast apie Meeples ir miniatiūrų .

Geg 2010

Pradėtas mėnesį pagaliau - taip, pagaliau - apdailos tapyba 9NR 15mm aCW Sąjungos skaičiai (nuo Freikorps - per QRF ). Aš pažvelgė už skaičiais sąskaitą ir pamačiau, jie buvo nupirkti 2005! Jeigu aš nusipirkau juos šiandien, jie nori jau man kainavo 12 1/2% daugiau. Daugiau pėstininkų ir, žinoma, artilerijos dažyti. Ir dar keletas ekipažų ir papildomų pėstininkų užsisakyti, kad galėčiau palaikyti kai pulkai / brigadas.

Bir.-Grd.

Na, vienas dalykas, o kitas, aš ne gauti daug daugiau darbu skaičiais ar vietovės per likusią metų dalį. Aš, tačiau, praranda daug svorio, ir net turiu keletą lentynų naujo organizuoti savo laisvą kambarį. Gruodis pamatė blogas orų grąžą ir aš hunkered iki darbo žymekliai 15mm pulko Fire & Fury.

Dalis