Lankytojų: 63.961

2010 DM

Sausis 2010

Nuo blogo oro ir darbo, man pavyko gauti nustatytos viename žaidime (WW1 palyginti Hugh Mark IV bake) ir nepadarė tapyba ar modeliavimą. Taigi, kad Kallistra tranšėjos dar neplauti tamsesnis rudas.

Vasaris 2010

Blogas oras atgal, todėl aš ne gauti ant 2-ojo, bet buvo nustatyta, kad gauti kažką nuveikti. Taigi dirbau naujo grįsdama savo AWI 28mm skirmishers. Ian paskolino man šiek Warbases apskrito bazes, kad aš tai padaryti apie mano skaičiai trečdaliu.

25 / 28mm AWI Amerikos skirmishers

Dalyvavo šeštadienis išjungti ir baigė dažymo balastas aš anksčiau įtraukta į mano Kallistra apkasuose. Aš tai padariau, gamybos linijos, atsižvelgiant 3-kavos-staliukas-vietovėse, Bin-įklotus apsauga. 5 £ satino medienos dėmių nuo B & Q bėgo kaip aš baigiau paskutinį skyrių, ir visi buvo sausas ir supakuoti į 6 val. Aš vis dar turiu antis lentos, rekvizitai ir smėlio maišus tapyti, bet bent jau griovius yra stalelio viršus paruoštas vėl.

Satin medienos dėmių už 5 quid

Vienas žaidimas per daug riebalų Lardie yra "Per purvo ir kraujo", ir galų mėnesį tapyba kai derva earthworths gavau ne Kirriemuir pernai, ir šešiasienių kartono formų pora (nuo HobbyCraft), kad aš tinkuotos ir dažytos naudoti kaip bunkeriai . Taip pat kai kurie papildomi ilgiai naminį foamcore sienos.

Dažytos dervos fieldworks

Kovas 2010
Pradėtas surinkimas mano vokiečių WW1 šarvai (tiek Didžiojo karo miniatiūros padaryti per verpetas Žaidimai ir jais dažnai nuolaida. Huzzah).

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus1

KraftWagenParkAus2

Keletas sesijos savaitgalį gavo tankus dažyti ir pervedimus užsakytos iš Milicast - tikiuosi jie atrodo neater nei mano bandymai Rankoms dažų kryžiai ir numeriai. Aš taip pat turiu iš AWI lengvųjų pėstininkų poilsio perskaičiuojamos ir Pirmosios Tautos skaičiai per daug. Glen Porter turi puikų straipsnį apie tapyba pagrobtą Mark IV baką. ). Nuotraukos A7V "Lotti" galima rasti Landships forume ir "Flickr" (dalis Phil A7V galerijoje ).

Tankai su Milicast lipdukai

Nusipirkau 20mm dia "šaldytuvas" magnetais (kabutes laikyti viena iš narių laimingas) iš ​​vaikino magnetų eBay. Jie yra to paties dydžio, kaip ir centus, kad aš naudoju ir klijuoti magnetines lapus. Jie, atrodo, dirba gana gerai. Nors jie yra 6-pensų brangiau, tai visi mažiau footery .

Renegade WW1 vokiečiai ant šaldytuvo magnetų

Bal 2010
Tikėkite arba ne: aš vis dar dažomi bet kokie skaičiai šiemet. Aš prepped ir undercoated, aš net pridėta keletas spalvų, kai kurie kinų bokserių, tačiau aš dar nebaigė jokių skaičių. Aš pradėti jį žemyn į koncentracijos stoka. Po žaisti žaidimą ACW "rank & File" ir 15mm, buvau girdėjęs, kad Mutter, kad ten buvo tik "nepakanka vietovės". Taigi man teko ištaisyti tai.

Woodland Scenics medžių rinkiniai ir HobbyCraft suarchyvuotas putų lapas

15mm tvoros iš plytelių tarpiklius ir kepimo iešmų

Atlikta apie 2 metrų per savaitgalį

Kallistra kalvos

Kallistra kaimenė atitinka GW statinis žolės (gerai oh)

Atlikta mėnesį pridedant statinį žolę mano senas 15mm acw duomenis, o klausytis Richard Clarke ( per daug riebalų Lardies ) podcast apie Meeples ir miniatiūrų .

Geg 2010

Pradėtas mėnesį pagaliau - taip, pagaliau - apdailos dažymo 9nr 15mm ACW Sąjungos skaičiai (nuo Freikorps - per QRF ). Aš pažvelgė į sąskaitą už skaitmenimis ir pamačiau jos buvo nupirktos 2005! Jei aš nusipirkau juos šiandien, jie nori jau man kainavo 12 1/2% daugiau. Daugiau pėstininkų ir, žinoma, artilerijos piešti. Ir dar keletas įgulos ir papildomų pėstininkų užsisakyti, kad galėčiau palaikyti keletą pulkų / brigadas.

Bir.-Grd.

Na, su vienas dalykas, o kitas, aš ne gauti daug daugiau darbą skaičiais ar vietovės per likusią metų dalį. Aš, tačiau, praranda daug svorio, ir net turiu kai lentynos naujo organizuoti savo laisvą kambarį. Gruodis pamatė blogas orų grąžą ir aš hunkered iki darbo dėl žymenų 15mm pulko Fire & Fury.

Dalintis